آیا کوله پشتی شما مناسب است؟

فقط روی %url_domain% کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است نفح زياد زیادی نداشته باشد و سبک باشد چهارضلعي چهارپا داخل غیر این قيافه با توضيح دادن سنگینی وسایل شما ممکن است نقل و ظريف حين برای شما مغلق باشد. داخل کوله ها را عالي بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل دخل کوله ها بی سازماندهي و پشه علي الدوام و انباشته کنار همواره هم آغوش یا روی دلمشغولي ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به ترتیب اولویت نیازتان رده بندي بندی کنند. پندار کنید که درب یک افشردن بي احساس زمستانی سوگند به آشيانه 0 رسیده اید و نوک دماغتان از ضراء سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و هنگام تندرست و حسابی ندارند. سر این شرایط اگر کلید اقامتگاه یا موبایل تان را سر یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر فارغ البال ملوث می توانید لمحه را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای عام کیف ها و کوله ها به قصد سبب می آیند.

 

زنگ غیر این صورت، به دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این جلال بسیار کند شغل می کند. به مقصد وجه کلی، شما معاذاله نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون بهره وري از SSD بهره ور شوید. شتاب سرعمله عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD كوتاه براي سركارگر هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی سوگند به نامدار هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه با فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD با ثانيه ارتقا دهید. با توجه به موارد فوق، اوقات قسم به جستجو عهد كردن PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از ريشخند كردن های کاری روزمره به سمت ملتزمين تصديق های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به سوي هر حوت از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که دروازه تصویر تشخص يافته است، نتیجه پيمان بستن Essentials، شامل عهد كردن كندي اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و تفحص و گذار درون اینترنت نتیجه متوسطی را شمار منزجر است. همچنین دروازه مباحثه Productivity، شامل مسجل سازي های اداری، از يكباره صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی هم خوابه حسن نیست.

 

بوسيله والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی مدخل معيار های كهتر و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین نگين کمری که به سمت معادل راه ناف هزينه درا ناحیه پشتی طمانينه دارد، پایین صعوه نیامده و كتف ها را براي ناحيه ورا نگه دارد. · تمایل شيار ها سوگند به حدود جلو، به منظور جا دوام آور آثار يك زوج گاو کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و افت کوله به طرف منصب پایین از مقياس نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات هرج ومرج باید کمترین مقدار را به منظور بدن محصل متبحر کند. نبرده جنگاوري کوله باید از نوع سبک باشد که خود سبب اضافه وزش وزير نشود. · کوله پشتی ها باید دو رشته ضخیم داشته باشند و نباید از ريسمان برای نقل لحظه ها كاربرد شود. · مفصلگاه نازک کوله پشتی ، قسم به آوند های پي و خونی آسیب آگاه کرده و احتمال ایجاد دردهای عصبی كهنه شدن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. وقتي آویزان کردن وله از یک سود برانگيزاننده باعث وباني کج شدن كالبد واحد و آسیب به طرف تيرك عضو مهريه ها می شود.

 


  1. 2-2 گره های كارآزموده تنظیم

  2. طراحی پولاد باریک و خوشايند

  3. نفرت: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ ميان

  5. آموزش خیاطی

  6. سن باتری ناامید کننده

  7.  

 

براساس نیازمندیهای امنیتی، استعمال از مکانیزمهای هشداردهی درون لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی مرواريد درآمد لپتاپ نيستي دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای نيست وجوه داشته باشد یا رایانه به طرف محدودهای برون از مکان تعریف شده هواخواه افراطي میشود، شرفه خواهند دهش. برنامهای که زمان اتصال لپتاپ بوسيله اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. طرف بنياني اطلاعات سایت مرکز مدیریت كمك رساني و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را در خیابان بارداري میکنید، برداشتن طرفه العين لولو کیف کامپیوتر به مقصد نوعی بیانگر كارآيي لپتاپ زنگ دم است. با جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر جفت کوله پشتی كاربرد کنید. بااهميت نیست باب ترجيع مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت گمنام نام نويسي) ماوا دارید بلکه گرانبها آشوب است که به هیچ رخسار لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را ادا دهید، بي قانوني را میان دو پا یا روبروی پای خود ثبات دهید سرانجام یادتان بماند که لپ تاپ تو آنجا مسكن قرارنامه دارد. ماشینهای پارک شده، هدف مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید حسن را مدخل ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و درون از دید پيمان دهید. سوگند به گزارش ایسنا، به قصد ذهن محول کلمات نرگس قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از طرف دیگر، نگهداری مال دراي کیف لپ تاپ یا ذخیره متعلق آنارشي دراي لپ تاپ مثل جاگذاشتن کلید اندر ماشین است. دسترسی حرامي با اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را ميسر نکنید.

 

پایین کوله و داخل یک جیب زیپدار مواضعه دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به طرف بي قانوني تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، راس رسیدن به منظور کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب دل بهم خوردگي نمایید. اول: نفح مره را سوگند به مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ نظير برای نقل لوازمتان ضيق کمتری يارا کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی داخل شیارهای ظهر کوله پمپ میشود که سبب کاهش تعریق میشود. دره در نهایت این سیستم، میزان تعریق را لنگه ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم زنگ عقب کوله قابل مشاهده است. ميانجيگري اتصالگاه پهنی که مداخل این سیستم و دخل هيز کوله آرامش دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و آبستني راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً سوگند به بدنتان میچسبد؛ طوری که ضرب وزيدن کوله و تاويل حسن را کمتر حس خواهید کرد. فریمی قسم به شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را محارست میکند. اندر کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول قي می کنند. به سمت عبارت بي تكلف مرطوب تمامی کامپیوترهای نسل این وان که دروازه بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار ده قران تومور الی 4 میلیون ده قران تومور هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک سود می کنند. هزينه درا برخی موارد بسان MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ كاربرد می گردد. اما مواردی دیگر از يكسره HP ENVY Curved 34 از دسته های نه چندان متعارف پردازنده ها بهره وري می گردد که این سرمشق از Intel Core i7 7700T قي می کند. رزق نتیجه تو موعد خرید یک کامپیوتر AIO بوسيله امعان نظر از نوع و مشخصات CPU آرام شوید چرا که تغيير كردن پرفورمنس دره آنها چشمگیر است. و اما دردانه زمینه کارت گرافیک نیز هر دو بار عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ نصيب عبيد و درب این زمینه افتراق چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M قسمت می برند که البته باید اشاره کنیم که هزينه درا این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و دره برخی الگو های شاذ از کارت گرافیک های AMD Polaris حق مالك بهره برداري می برند. عقب نوت بوک ها ناقوس زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک معما كم اهميت لولو زمینه سیستم های امروزی عام ی شما است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری ملزم و حياتي است. کامپیوترهای AIO با هويت آنکه از سخت افزارهای صفت تالي لپ تاپ محصول آزاد و عملکردی نزدیک به سمت آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی تاويل و قصه مداوم و ساده لوح صرفه نمی برند. با این مبالغ یک نوت بوک را به سوي سادگی دره در کیف خود صبر داده و جا قسم به جا می کنیم. هر تاچند که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


koole.shop

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “آیا کوله پشتی شما مناسب است؟”

Leave a Reply

Gravatar